Jak nás hodnotí naši klienti?

Chcete nám i Vy napsat zkušenosti s našimi makléři? Napište nám na e-mailovou adresu info@kareality.cz. Do předmětu napište reference. Nebo jednoduše klikněte na e-mail.

Dobrý den, 

na vaši realitní kancelář jsem se obrátia, protože jsem již jednou při prodeji nemovitosti byla nadmíru spokojená.

A ani nyní mě vaše RK nezklamala. Pan Nicol Hrdý je opravdový profesionál, prodej proběhl k mé největší spokonosti, myslím, že byl spokojen i nový majitel.

V každém případě budu vaší RK vřele doporučovat a kdybych ještě někdy nějakou nemovitost prodávala, obrátím se pouze na vás.

Děkuji Barbora Doleželová

Barbora Doleželová

Dobrý den,

děkuji za zprostředkování koupi nemovitosti v Hejnicích. Velmi oceňuji práci paní makléřky Holíkové, jednala opravdu profesionálně a přizpůsobila se mi ve všem, v čem jsem potřebovala. Vaši společnost budu dále doporučovat.

S přáním hezkého dne

Lenka Hanzalová

Lenka Hanzalová

Pristup pana Havrdy byl perfektni. Vsechno vysvetlil a vyridil k nasi spokojenosti. Jeste jednou dekuji.

Hana Kostelecká

Dobrý den.
S povděkem mohu konstatovat, že jsem zvolil Vaší realitní kancelář. Dovolím si tvrdit, že mám dostatek zkušeností z mé praxe soudního znalce.
Nepoznal jsem mnoho realitních makléřů jako je paní Karin Srbová u které obdivuji její profesní rasanci, rychlost a hlavně spolehlivost.
S pozdravem Josef Vondrouš.

Josef Vondrouš

Vážení z Karealit.

Děkuji za dobrou spolupráci při prodeji pozemků.Spolupráce byla příjemná a také plodná.

S pozdravem J.Bobek

 

J. Bobek

Dobrý den,

chtěl bych se podělit s Vámi i Vašimi potenciálními zákazníky o mé zkušenosti s Vaší realitní makléřkou p. Gabrielovou.

Ve spolupráci s ní jsem kupoval pozemek na Mladoboleslavsku.

Vše proběhlo bez sebemenšího zádrhelu a v co možná nejkratším čase.

P. Gabrielová v průběhu realizace mé koupě prokázala maximální profesionalitu, ochotu, obětavost a díky tomu jsem byl průběžně informován o stavu převodu vlastnických práv.

A proto jsem se na ni s důvěrou obrátil o pomoc při koupi další nemovitosti v této lokalitě.

Vaše realitní kancelář může být pyšná na takové makléře.

Ing. Roman Burda

 

Ing. Roman Burda

Vaše Kareality prodala naši nemovitost a o celý prodej se staral pan Oldřich Havrda. Byli jsme příjemně překvapeni schopnostmi a profesionalitou pana Oldřicha Havrdy. Celý prodej probíhal velmi rychle a kvalitně díky panu Oldřichu Havrdovi. Příští prodej naši další nemovitosti budeme chtít realizovat jenom panem Oldřichem Havrdou.

 

S pozdravem

 

manželé Pekárkovi

 

Pekárkovi
Se sluzbami vasi kancelare jsem byl velmi spokojen a to diky skvele a profesionalni praci pani maklerky Zdenky Halbichove. Pani Halbichova je jednak velmi mila a ochotna a zaroven profesional na svem miste. Vcas a komplexne poskytla veskere potrebne informace jakozto i plnou soucinnost pri reseni kupni & hypotecni smlouvy. Byla radost s ni pracovat.

 

Dekuji,

Petr Mirovsky

Petr Mirovský

Děkuji byla jsem spokojená s vašimi službami panem Havrdou.

Olga Hlinková

Dobrý den,

rád bych se podělil o pozitivní zkušenost s makléřkou paní Janou Zvárovou, která pro mě zajišťovala prodej bytu.

Během posledních pěti let jsem se setkal zhruba s 15 makléři a pár z nich pro mě zajišťovalo nějakou službu.

Musím konstatovat, že s tak skvělým proaktivním přístupem ke klientovi a 100% servisem jsem se dosud nesetkal. Přímo bych řekl, že paní Zvárová vždy navrhla něco navíc než jsem očekával. 

Již nyní vím, že v případě dalšího prodeje/nákupu nemovitosti se rád obrátím přímo na paní Zvárovou, která pracuje pro KA-reality.

Byl to skvělý a pohodový obchod.

S pozdravem

Pavel Hejda

Pavel Hejda

Velké díky a obdiv paní Gabrielové za její lidský přístup, velké trpělivosti s klienty a serioznost.Vše perfektně organizovala a zařídila.

Vřele doporučuji při prodeji,nebo nákupu Vaší nemovitosti. Díky! Stieblingovi

Stieblingovi

Jsem velice spokojen, zvláště pak s paní makléřkou, která mě měla na starost 😊.

Milan Štrobl

Dobrý den,

vaši realitní kancelář budu jen a jen chválit a doporučovat.

Jsem velmi spokojena i s p. Havrdou,jednání rychlé, spolehlivé, perfektní.

Jsem ráda, že jsem se s prodejem bytu obrátila na vaší kancelář.

Pavla Benešová

Dobrý den,

          Přátelsky Vás zdravím a reaguji na Vaší žádost ze dne 13.4.2020.  Omlouvám se, že ze zdravotních důvodů odpovídám s časovou prodlevou. Prodej mé chaty na Fojtce je v tomto směru mojí první zkušeností. Na doporučení a s důvěrou jsem prodej svěřila panu N. Hrdému. Nezklamala jsem se. Dnes mohu říci, že oceňuji jeho profesionální přístup k předmětné akci, která nebyla zcela bezproblémová. Pan Nicol Hrdý vstřícně, spolehlivě a rychle celou akci zorganizoval. Odvedl naprosto komplexní a bezchybnou práci. S realizací prodeje mé chaty jsem naprosto spokojená. Jsem vděčná panu N. Hrdému za plné profesionální nasazení, za jeho osobní přístup k mé osobě, za ohleduplné a příjemné jednání. I přes mojí, do jisté míry /zdravotním stavem/ komplikovanou spolupráci, zajistil pan Nicol Hrdý hladký průběh prodeje mé "srdeční záležitosti" s naprosto , pro mne, uspokojivým výsledkem. Služby v "podání" pana N. Hrdého budu dál přesvědčivě doporučovat.

Srdečně a vděčně...........................Jana Polanská

Jana Polanská


Odpovídáme na Váš dotaz ohledně spokojenosti s Vaší RK.
Prodávali jsme byt a jsme dokonale spokojeni.
Hlavně chceme vyzvednout profesionální jednání makléře p. Havrdy.
Spolehlivost a ochota je mu vlastní.
Děkujeme. Martínkovi

Martínkovi

Dobrý den,

Na základě Vašeho dotazu ve věci hodnocení průběhu obch. případu ‚Nemovitost 5669 - Rodinný dům, Čtveřín - Doubí, okres Liberec‘ Vám sděluji následující:

Vašeho obch. zástupce p. N. Hrdého hodnotím vysoce kladně a to z následujících důvodů:

  1. Vynikající odborná zdatnost
  2. Vynikající komunikační schopnosti
  3. Seriozní přístup, velmi slušné chování

Děkuji Vaší společnosti a osobně p. N. Hrdému  za spolupráci ve věci výše uvedeného obch. případu. S pozdravem

Ing. Z. Flanderka, Liberec

Ing. Flanderka Zdeněk

Dobrý den Vážení,

Jsem rád – jsme rádi, že jste nás sami oslovili , protože do dnes jsem pouze osobně rozšiřoval chválu a spokojenost na služby získané Vaší kanceláří – jmenovitě pana Hrdého  i jeho kolegyně, jejíž jméno jsem Bohužel zapomněl. S takovou  profesní službou , slušností , lidským přístupem a korektním jednáním  jsme se  v této lokalitě dlouho nesetkali . Na  rozdíl od makléře ??? zastupující druhou stranu  - jako byla  arogance, chování téměř „řeznického psa „ a v profesním vystupování byl poloviční .Nicméně mnohé díky za služby nám prokázané a jsme s pozdravem Flanderkovi Marcela , Jan  Jablonec nad Nisou.

Flanderkovi
Nákup chalupy přes KA Reality byl naší první zkušeností s realitní kanceláří, takže jsme neměli žádné srovnání. S naší makléřkou paní Jaroslavou Gabrielovou šlo vše naprosto bez problémů - zkrátka jsme během celého procesu neměli jediný důvod si stěžovat. Až později jsme si však uvědomili, že jsme dlouho nedokázali služby paní Gabrielové plně docenit. Jaké máme obrovské štěstí nám došlo až když jsme slyšeli, jak to také může (ne)fungovat, díky příběhům přátel, kteří ve stejné době kupovali jinou nemovitost. Paní Gabrielová měla celý proces pod kontrolou a hladce nás jím provedla. Nenechala nás na holičkách ani po samotném prodeji a ušetřila nám tak spoustu času a nervů. V neposlední řadě si hladkou spolupráci pochvaloval i náš právník, který se v oblasti realit pohybuje již dlouho a zažil leccos. Paní Gabrielovou vřele doporučujeme! Udělala vše, co bylo v jejích silách, aby nám ušetřila čas i starosti, navíc s úplnou samozřejmostí. Ještě jednou moc děkujeme!
Starostovi

Dobrý den,

byl jsem velice spokojená se službami realitní makléřky, paní Nedbalové. Prodala mé zemědělské pozemky za cenu a v termínu, na kterém jsem se domluvily. Veškerá komunikace probíhala bez problémů, vše jsme spolu vždy bez průtahů vyřešily ačkoliv pozemky se nacházejí v západních Čechách, já bydlím v Brně, noví majitelé v Plzni a RK ve středních Čechách. Spolupráce byla perfektní, ještě jednou děkuji!

Ivana Fialová

Dobrý den,

rozhodla jsem se prodat svůj jeden ha pole  přes Vaši společnost. Dle pozitivních  názorů  na makléřku paní Gabrielovou na Vašem webu jsem si ji vybrala také. A dnes můžu říct, že to bylo správné rozhodnutí. Jsem „nevěřící Tomáš“, takže jsem byla  trochu skeptická a obávala jsem se různých „podrazů“ apod. Opak byl pravdou: paní Gabrielová mi vše stále velmi trpělivě vysvětlovala, stále mě informovala o tom, co se stane, jaký bude další průběh celé obchodní transakce, po celou dobu jsme byly v úzkém  kontaktu, měla jsem tedy oprávněný pocit, že se o mě makléřka skutečně  stará.

Každému můžu paní Gabrielovou  doporučit a jí touto cestou děkuji.

Ing. Eva Košťálová

Vynikající spolupráce, všechno perfektní. Děkuji.

Martin Grill

Dobrý den, jsem velmi spokojen. Vašich služeb jsem využil již 3x.

Petr Suchý

Zdravím,

 

 oceňuji profesionální jednání a dobrou spolupráci s realitní makléřkou Mgr. Zvárovou.

S pozdravem

Jan Jožák

Při prodeji pozemků jsem využila služeb paní Jaroslavy Gabrielové. Doporučuji, solidní, profesionální jednání.

Děkuji

Daniela Chodová

„Velice děkujeme za veškeré služby poskytnuté paní makléřkou J.Gabrielovou v souvislosti s nákupem nemovitosti. Vždy jsme se setkali s velmi milým jednáním, naprostou vstřícností a spolehlivostí ve věci termínů schůzek i ostatní komunikace. Služby poskytované realitní kanceláří, včetně veškerého zařizování náležitostí na příslušných úřadech jsou velice profesionální a ušetří konečnému klientovi mnoho času a starostí.

děkujeme
s pozdravem

Seidlovi

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší společnosti a zejména osobně paní Gabrielové za významnou pomoc při zprostředkování prodeje domu po rodičích nedaleko Jičína. Byla to naše de facto první větší zkušenost s realitní kanceláří a musím říct, že dle mého názoru by práce realitní makléřky měla zhruba takto vypadat! Doporučuji ostatním případným klientům…

S přátelským pozdravem

Ing. Milan Novotný, Jičín

Dobrý den,
zasílám naše vyjádření ke koupi domu přes paní Gabrielovou:
"Náš dům jsme měli vyhlédnutý už nějakou dobu, ale vzhledem ke komplikacím na straně původních majitelů bychom si netroufli jít do koupi sami. S paní Gabrielovou jsme ale celým procesem prošli bez starostí a bez jediného zádrhele. Dnes už máme snad vše vyřizeno a těšíme se na budoucí bydlení u lesa. Paní Gabrielová je spolehlivá, věcná a rychlá, my jsme byli naprosto spokojeni."

Ing. Dita Hejzlarová

Dobrý den,

Touto cestou bych chtěl / musím / chci moc poděkovat za prodej nemovitosti prostřednictvím společnosti Ka – New Generation Reality s.r.o., zejména pak paní Jaroslavě Gabrielové – sympatická, ochotná, poradí, vysvětlí…., není důvod se více rozepisovat, protože všechny reference na tuto společnost resp. na paní Gabrielovou najdete na internetových stránkách této společnosti a já bych se jen opakoval. tzn. souhlasím a ještě jednou VELKÉ DÍKY za perfektně odvedenou práci!

Co bych vyzdvihl: přehledně zpracované smlouvy, dodržení termínů a úplně nejvíc: peníze za prodej v den přepisu na KÚ.

Kdo uvažujete o prodeji / koupi nemovitosti, neváhejte kontaktovat paní Jaroslavu Gabrielovou, Ka – New Generation Reality s.r.o.!

Zdeněk Bareš

Dobrý den.

Dlužím Vám reference za spolupráci s Vaší společností.
Z pozice kupujícího - nemám výhrady a mohu všem budoucím zákazníkům Vaší společnost doporučit ke spolupráci. Rezervační smlouva, návrh kupní smlouvy i další postupně předané dokumenty jsou věcně a přehledně zpracovány, případné úpravy jsou jen dílčí s ohledem na upřesnění charakteru předmětu koupě.

Chci zejména poděkovat a vyslovit uznání Vaším zástupkyním -  paní Kateřině Duškové a paní Jaroslavě Gabrielové. Jste profesionálky, vstřícné, ochotné, příjemně vystupující, empatické a samozřejmě sympatické...... :-) Děkuji za spolupráci a přeji mnoho úspěchů v další činností. A samozřejmě spoustu spokojených klientů.

Zdraví vás Petr Hájek

Petr Hájek

„Ještě jednou děkuji za spolupráci paní Zvárové ,myslím že jsme si sedli,vše klapalo jak na drátcích,dostávala jsem přesné informace,vždy jsme si vyšli všichni vstříc.určitě doporučuji případným zájemcům o spolupráci. Za mě super a děkuji.

Urbancová

„Realitní makléřka paní Gabrielová je příjemná, vstřícná. Kdykoli je ochotna pomoci a poradit. Je radost s ní spolupracovat, nemá to chybu. Vřele doporučuji.

Kořínková

Dobrý den,
můžeme potvrdit, že jsme byli se službami Vaší realitní kanceláře velice spokojeni. Dovolujeme si především vyzdvihnout profesionální a lidský přístup "našeho" realitního makléře pana Nicola Hrdého. S klidným svědomím můžeme takového profesionála doporučit i dalším Vašim klientům. Ještě jednou děkujeme za prvotřídní služby a Vaší realitní kanceláři přejeme do budoucna  hodně spokojených klientů...
S pozdravem
Alena a Pavel Reichel

Dobrý den, ráda bych poděkovala za neocenitelnou pomoc mé  mamince s prodejem chalupy.  Paní  Gabrielová i pan Hrdý se jí věnovali s maximální ohleduplností a mě  informovali o každém kroku. Jejich službu lze jen vřele doporučit.

Dvořáková

Vážená paní Gabrielová, chtěl bych Vám poděkovat za prodej a následný pronájem bytu.  Díky Vašemu lidskému a vstřícnému přístupu vše proběhlo bez problémů a rychle, za což jsem Vám opravdu vděčný. Jako realitní makléřku Vás všem vřele doporučuji.

Petr Novák

Dobrý den paní Gabrielová, chtěl bych Vám poděkovat za prodej pozemků. Vše proběhlo podle mích představ.  Byl jsem mile překvapen s Vaším přístupem a jednáním. Celá transakce proběhla během 2 měsíce bez sebemenších problémů. Vše bylo perfektně  připraveno  a zajištěno. Ještě jednou moc děkuji. Všem prodejcům realitní kancelář a Vás doporučuji.

Píša

Dobrý den! Děkujeme za Vaše služby a pomoc při prodeji chalupy.Byli jsme naprosto spokojeni a makléř pan Havrda byl skvělý. Rádi Vás doporučíme dál, pokud někdo v našem okolí bude chtít něco prodat.Ještě jednou děkuji.

Jana Pulmannová

Dobrý den, jsme starší lidé a už jsme měli předchozí zkušenosti s jinými realitními kancelářemi. Proto můžeme posoudit velké rozdíly v přístupu realitních makléřů. Chtěla bych touto cestou vyzdvihnout vysokou profesionalitu vašich pracovníků - pana Nikola Hrdého a paní Jaroslavy Gabrielové. Měli jsme dlouhodobé problémy s prodejem chalupy. V loňském roce nám paní Gabrielová zajistila prodej pozemků. Její přístup byl citlivý, profesionální a jednala na vysoké úrovni. Proto jsme se rozhodli požádat ji o zprostředkování prodeje chalupy. Ona i pan Hrdý s námi jednali velice citlivě, vše nám vysvětlili, poradili a splnili veškerá naše očekávání. Všem, kdo potřebují služby realitních makléřů mohu s čistým svědomím doporučit tyto vaše pracovníky, kteří jsou opravdovými odborníky ve svém oboru. Moc vám děkujeme a jsme vám velmi vděčni, že jste se nám věnovali s takovou péči a podle nás na nadstandardní úrovni.“

Havelkovi, Praha 4

Dobrý den, se službami Vaší RK a zvláště s makléřem, panem Havrdou jsme byli nadmíru spokojeni. Není co vytknout, ba naopak. Pan Havrda reagoval na všechny naše požadavky, vše jsme konzultovali k oboustranné/třístranné spokojenosti. Dokonce dokázal vyřešit i nepředvídatelné a velice složité záležitosti, hlavně se související koupí našeho stávajícího domu (byt jsme prodávali právě z důvodu, že jsme před tím prostřednictvím pana Havrdy koupili dům a financování bylo spojené se zástavou bytu). Dokázal vyřešit i zdánlivě bezvýchodné situace, a to s klidem a navíc jsme měli pocit, že byl rád, když může vyřešit něco, s čím se ješ tě nesetkal. Prostě jedna velká pochvala a uznání. Děkuji za spolupráci.
Josef Krčál

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat dvoum úžasným makléřům. Prvni je pan Nikol Hrdý a paní Jaruška Gabrielová. Zprostředkovali prodeje domu mého tatínka a koupě bytu se všemi službami. Můj tatínek nemusel nikde běhat a vše zařídili. Touto cestou jim moc děkuji za krásný přístup, úžasné chování a jednání byli sme s vámi moc spokojeni a můžu jen vřele doporučit. Sem vám moc vděčná za vše co jste pro nás udělali.

Simona Pažoutová

Dobrý den pane Hrdý. Děkuji za profesionální a bezchybný přístup, v dnešní době už bohužel neobvyklý.Ještě jednou díky a přání dalších úspěchů v zaměstnání i rodinném životě.

Ing. Zdeněk Vaněk

Včera jsem měl velmi příjemnou prohlídku domu v Rožďalovicích! Paní Jaroslava Gabrielová je profesionál na velké úrovni se kterým se setkávám v Czechia jen zřídka. Byl jsem s paní Gabrielovou velmi spokojen.

p. Zástava

Dobrý den, k Vaší realitní makléřce paní Nedbalové mohu za sebe říct, že je to paní na svém místě, milá, vstřícná a kdykoliv bylo potřeba, velmi ochotná. Řekla bych, že občas i nad rámec svých povinností. Byla jsem s ní opravdu velmi spokojená a všude jí budu doporučovat. Ještě jednou děkuji a přeji více takových kolegyň.

Andrea Kendeová

Děkuji za možnost využití Vašich služeb, s veškerým servisem od Vaší společnosti jsem byla spokojena. Váš makléř Michal Vaněk, fungoval vždy na 120% a s jeho službami jsem byla spokojena a veškeré požadavky se mnou řešil obratem kdykoli.
L. Techlovská

S panem Hrdým jsem spolupracovala při prodeji své chalupy v Českém ráji, kdy probíhalo vše, jak má. Pan Hrdý mi vždy poskytl služby na vysoké úrovni, na všechny moje četné a opakované dotazy promtně a bez váhání odpovídal, veškeré informace mi zjistil a nebo navrhl jiné vhodné (leckdy mnohem lepší než mnou navržené) řešení. Spolupráci s panem Hrdým mohu jen doporučit a ráda se s ním v budoucnu případně opět setkám na dalším projektu.

Tereza Hřebejková

„Dobrý den paní Gabrielová, chtěl bych Vám poděkovat za prodej pozemků. Vše proběhlo podle mích představ. Nic jsem touto formou ještě neprodával a byl jsem mile překvapen s Vaším přístupem a jednáním. Ještě jednou moc děkuji.

Jiří Březina

„Dobrý den, chtěl bych tímto způsobem vyjádřit poděkování vaší kanceláři a především paní Gabrielové, se kterou se mi velmi dobře spolupracuje. V novém roce se těším na další spolupráci. S pozdravem.

Petr Servus

„Dobrý den pane Janovský. Byla jsem s Vámi moc spokojená. Máte milé a příjemné jednání a vystupování. Moc za vše dekuji.

Marie Veselá

„Vážená paní jednatelko, v uplynulých dnech jsem přes vaši pobočku v Mělníku řešil pronájem bytu. V pobočce Měník se mne ujala paní Vlasta Koudelková. Chci vám sdělit, že s tak vstřícnou, ochotnou, obětavou, šikovnou a vždy milou pracovnicí jsem se již dlouho nesetkal. Posílám tímto poděkování jí i celé vaší realitní kanceláři.

Milan Salač

„Moc děkuji za spolupráci. Vaši realitní kancelář včetně Vás budu doporučovat svým známým. Přesvědčila jsem se z vlastní zkušenosti, že jste opravdu schopná společnost s profesionálním přístupem. Chválím a děkuji.

Jindřiška Kadlečková

„Zdravím společnost KAreality, zejména však paní Jarušku Gabrielovou, která mi zařizovala prodej pozemků. Za její odvedenou práci moc děkuji, byla s ní úžasná spolupráce. Do nového roku 2017 bych jí a celé vaší společnosti chtěla popřát hodně zdraví a spoustu dalších spokojených klientů.

Marcela Nováková

Mladá Boleslav


„V roce 2016 jsme prostřednictvím Vaší realitní kanceláře prodali nemovitost v Bukovci u Dubé na Českolipsku. Ka Reality zastupovala makléřka paní Šilhavá. Práci paní Šilhavé hodnotíme velice kladně, prezentovala nemovitost profesionálním způsobem, což jistě přispělo k  získání klienta v krátké době od převzetí zakázky. Následné formality -  Kupní smlouva, předání nemovitosti, vklad do katastru, přiznání k dani -  proběhly také naprosto v pořádku. V případě, že bychom potřebovali v  budoucnu využít vaše služby, s důvěrou tak učiníme.

Jan a Marie Bosákovi

Ústí nad Labem


„Chci tímto způsobem vyjádřit dík a ocenit profesionalitu pana Jana Šilhavého, který se zasloužil o to, že prodej našich polností se uskutečnil k naší velké spokojenosti. Vždy nás informoval o všech krocích, které je nutné udělat, a úskalích, která mohou nastat, a jak jim předejít. Přeji všem, aby měli takové štěstí na realitního makléře, jako jsme měli my.

Kotěšovská a synové

Praha


„Dobrý den. S realizací prodeje mého bytu prostřednictvím vaší realitní kanceláře jsme byli velice spokojeni. Rozhodnutí využít vaši kancelář v Mělníku bylo jednoduché, neboť jsme přes vaši RK v minulosti kupovali v Mělníku dům. Naprostá spokojenost, ať při nákupu domu s paní Tylovou a panem Janovským, tak při prodeji bytu s paní Šilhavou. Profesionální, příjemné a rychlé. Hezký podzim.

Jan Půr

Mělník


„Vážení, naprostá spokojenost se službami vaší realitní kanceláře. Váš makléř pan Oldřich Havrda zařídil vše, na čem jsme se domluvili. Děkujeme,

Haisovi

Jablonec nad Nisou


„Dobrý den, spolupracoval jsem s Viktorem Janovským a byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem. Vždy mě o všem informoval a vysvětloval další postup. Vše proběhlo k mé plné spokojenosti. Tímto bych mu rád poděkoval a přeji vám další spokojené klienty.

Josef Kolář

Vlhavy


Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za práci makléře vaší společnosti pana Viktora Janovského, který byl velice ochotný a trpělivý při prodeji mého pozemku. Zaslouží si veliké díky. S pozdravem,
František Říha

Kluky


ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti